Pałac Ślężany dysponuje jedenastoma pokojami, które zostały urządzone z wyjątkową dbałością o detale. Naszym Gościom oferujemy pokoje 2- ;3- i 4-osobowe, w tym apartament z własnym tarasem, co daje łącznie 31 miejsc noclegowych. Pałac otoczony starodrzewem, usytuowany na wysokiej skarpie Bugu, zapewnia niezwykły widok z okien, a otaczająca zieleń pozwala odprężyć się i cieszyć ciszą oraz niezwykłą przyrodą.

Pokój 1-osobowy

Przytulny pokój utrzymany w pastelowym kolorze, z widokiem na rzekę i miejscem do pracy. Wyposażony w telewizor LCD, bezprzewodowy internet, łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów oraz luksusowe kosmetyki włoskiej marki Prija.

Powierzchnia pokoju: 16 m²

Maksymalna ilość osób: 1

Pokój 2-osobowy

Przestronne pokoje wyposażone w stylowe meble, z łożem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami i miejscem do pracy. W każdym pokoju znajduje się telewizor LCD, bezprzewodowy internet, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów oraz luksusowymi kosmetykami włoskiej marki Prija.

Powierzchnia pokoju: 15-28 m²

Maksymalna ilość osób: 2

Pokój 3-osobowy

Obszerny pokój z widokiem na park lub na rzekę, do wyboru z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem pojedynczym lub trzema pojedynczymi łóżkami. W pokoju znajduje się stolik z krzesłami i miejscem do pracy, telewizor LCD, bezprzewodowy internet, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów oraz luksusowymi kosmetykami włoskiej marki Prija.

Powierzchnia pokoju: 30 m²

Maksymalna ilość osób: 3

Studio

Studio składa się z dwóch osobnych pomieszczeń: gustownie urządzonego saloniku z miejscem do wypoczynku i do pracy oraz sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami . W każdym studio znajduje się telewizor LCD, bezprzewodowy internet, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów oraz luksusowymi kosmetykami włoskiej marki Prija.

Powierzchnia pokoju: 30-32 m²

Maksymalna ilość osób: 2

Apartament

Apartament zlokalizowany jest w najstarszej części Pałacu i posiada własny taras, z którego rozciąga się malowniczy widok na park. Pokój utrzymany jest w eleganckim, pałacowym stylu, posiada  duże małżeńskie łóżko, miejsce do pracy i odpoczynku oraz przestronną łazienkę z prysznicem i luksusowymi kosmetykami włoskiej marki Prija. W pokoju znajduje się telewizor LCD, bezprzewodowy internet, ekspres do kawy i suszarka do włosów.

Powierzchnia pokoju:  33 m²

Maksymalna ilość osób: 2